Pogróżki pod adresem pracowników, wyśmiewanie, przemoc fizyczna, molestowanie, podważanie autorytetu – to tylko niektóre przykłady zachowań kwalifikowanych jako mobbing w miejscu pracy, które zgodnie z polskim ustawodawstwem stanowi przestępstwo.
Jesteś pewien, że Twoich pracowników to nie dotyczy? Nie pozwól, by takie zachowania miały miejsce w Twojej firmie – przeprowadź ankietę dotyczącą mobbingu w miejscu pracy tak, aby wykryć niepokojące symptomy i w porę na nie zareagować, nie dopuszczając do popełnienia przestępstwa.
Ankieta na temat mobbingu
Wyposaż swój zespół HR w narzędzie do szybkiej diagnozy zachowań o charakterze mobbingu.
Co się stanie po wybraniu szablonu?
-
Kliknij „Użyj tego szablonu”, a przekierujemy Cię do rejestracji. Podając adres e-mail, zakładasz darmowe konto, na którym czeka już skopiowana ankieta.
-
Ankieta jest gotowa do wysyłki. Szablon wymaga zmian? Kilkoma kliknięciami możesz zmienić jego treść i wygląd na swoim koncie.
-
Link do ankiety jest generowany automatycznie – skopiuj go i wyślij ankietę do respondentów jednym klikiem . Możesz również pobrać kod QR lub wysłać ankietę na adres e-mail.
-
Wyniki będą spływać bezpośrednio na Twoje konto . Możesz je filtrować i analizować, a także jednym kliknięciem wygenerować gotowy raport.
Zobacz gotowe przykłady ankiet dla pracowników
Zaufali nam
Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak
Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI
Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Błażej Borsuk
Insight Specialist w Żabka
Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek
Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający